Organizatorzy


DEM’a Promotion Polska

DEM’a Promotion Polska to jedna z największych i najdłużej działających agencji marketing services w Polsce. Jest to agencja specjalizująca się we wsparciu sprzedaży, która swoją pozycję na polskim rynku buduje od 1995 roku. W ofercie firmy znajdują się m.in. merchandising, promocja sprzedaży, badania. Ponad 20-letnie doświadczenie pozwoliło na wnikliwe poznanie mechanizmów rynkowych oraz stworzenie skutecznych i sprawdzonych metod oraz standardów pracy. Wszelkie działania i procesy dostosowywane są do potrzeb i oczekiwań Klientów, które następnie realizowane są w oparciu o rzetelną analizę rynku.

Codziennie do pracy z DEM’a PP przystępuje ponad 2500 przeszkolonych osób w charakterze audytorów, merchandiserów, hostess, koordynatorów, prowadzących projekty.

Poza działalnością biznesową DEM’a Promotion Polska wspiera sportowców, przede wszystkim młodych pięściarzy, a także jest inicjatorem i koordynatorem kampanii społecznej „Pięściarze bokserom i nie tylko” mającej za zadanie edukację w zakresie właściwego traktowania zwierząt.

Więcej informacji na temat DEM’a Promotion Polska na:

dema.com.pl

 

Gmina Miejska Lidzbark Warmiński

ul. Świętochowskiego 14

11-100 Lidzbark Warmiński

http://lidzbarkw.eu/

 

Lidzbark Warmiński- Perła Warmii

Lidzbark Warmiński to historyczna stolica Warmii, w której tradycja łączy się z nowoczesnością. Miasto w swojej historii będące centrum administracyjnym, gospodarczym i kulturalnym regionu jest znane z wielu zabytków architektury i przyjazne turystom oraz inwestorom.

Miasto zachwyca architekturą. Wciąż prowadzone są prace rewitalizacyjne, aby przywrócić „staremu miastu” dawny wygląd. Parki i tereny zieleni, lidzbarskie „Serpentyny”, ścieżki rowerowe, plaża miejska pozwalają wykorzystać wolny czas na rekreację i wypoczynek. Jest to jedno z najszybciej rozwijających się miasteczek w regionie warmińsko-mazurskim, a liczba imprez sportowych, turystycznych i kulturalnych o zasięgu nawet europejskim ściąga coraz więcej turystów. Unikalną cechą miasta Lidzbark Warmiński jest promowanie „dobrego stylu życia” w związku z członkostwem w Sieci Miast Cittaslow.

Przez Lidzbark Warmiński przebiegają także szlaki turystyczne: piesze, rowerowe, samochodowe
i kajakowe. Dwa najważniejsze to Szlak Kopernikowski oraz Szlak Zamków Gotyckich. Usytuowanie Lidzbarka pośród pięknych rzek i jezior pozwoliło na stworzenie trasy dla wycieczek kajakowych. Dzięki dużej liczbie tras rowerowych Lidzbark Warmiński znalazł się na szlaku Green Velo.

Świadkiem niemal całej historii miasta jest zamek biskupów warmińskich. Inne godne zobaczenia zabytki to gotycki kościół pw. św. Ap. Piotra i Pawła, barokowy kościół pw. Podwyższenia Krzyża Świętego, cerkiew prawosławna pw. Św. Piotra i Pawła, pozostałości murów obronnych z Wysoką Bramą, oranżeria bp. Krasickiego oraz cmentarz założony na terenie dawnych ogrodów biskupich.

Burmistrzem Lidzbarka Warmińskiego jest Jacek Wiśniowski.

 

Dyrektor Biegu

Bartłomiej Zdanowicz

Jeden z pomysłodawców Biegu w Lidzbarku Warmińskim, rodowity Lidzbarczanin, wokalista-muzyk, aktor, konferansjer, prezenter radiowy, społecznik, działacz kultury na rzecz promocji miasta i regionu.  Kierownik Domu Środowisk Twórczych „Ratusz” Miejskiej Biblioteki Publicznej im. M. Kromera w Lidzbarku Warmińskim.

W 1998 roku ukończył Policealne Zawodowe Studium Piosenkarskie w Poznaniu uzyskując dyplom muzyk-wokalista-aktor scen muzycznych. W 2004 roku obronił pracę magisterską – specjalność Pedagogika Społeczna na Wydziale Pedagogiki  i Wychowania Artystycznego na UWM w Olsztynie. W 2008 roku ukończył Podyplomowe Studia Menedżerskie na UWM w Olsztynie.

Od wielu lat współpracuje z ośrodkami kultury w całej Polsce przy organizacji dużych przedsięwzięć kulturalnych, a zdobywane doświadczenie i umiejętności z powodzeniem wykorzystuje w swoim rodzinnym mieście.  Jest pomysłodawcą i organizatorem takich przedsięwzięć jak: Ogólnopolski Przegląd Piosenki „Kryształowa Nuta”, Widowisko Muzyczne „Śpiewnik Lidzbarski”, „Gala Osobowości Lidzbarskich”, Przegląd Małych Form Teatralnych „Impresje Warmińskie”. Wybrany przez Lidzbarczan „Artystą Roku 2009”.

Jako konferansjer pracuje dla agencji eventowych w całym kraju, prowadząc imprezy dla ich kluczowych klientów. Jest wszechstronny – z jego stałych usług korzystają korporacje, organizatorzy imprez masowych, władze miejskie,  instytucje państwowe… Zrealizował z powodzeniem klikaset eventów, a jego pole działania jest nieograniczone.

Z pracą konferansjera łączy swój talent wokalno-aktorski, co daje 100% gwarancji, że każda impreza i uroczystość poprowadzona będzie śpiewająco i w pełni profesjonalnie.

  1. Współpracował z takimi partnerami jak: POLPHARMA, CEFARM, PGNIG, OKOCIM, HYDROBUDOWA, ANITECH,  AUTOLAND, FORD, Hochland, TOYOTA, OPEL, MESSNER, HDI ASEKURACJA, SKOK STEFCZYKA,  Kompania Piwowarska, PKP, PZU, COMMERCIAL UNION,  POCZTA POLSKA, NETTO, COMMERCIAL UNION (AVIVA) , BIEDRONKA, UNILEVER(Lipton,Knorr,Rama,Rexona,Dove,Amino…), DEM’a Promotion Polska, Fundacja Dyplomaci Dzieciom, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, Miasto            i Gmina Konstancin Jeziorna, Urząd Marszałkowski w Olsztynie, Hotel Anders       w Starych Jabłonkach, Hotel Mercury Mrongovia w Mrągowie, Hotel Krasicki w Lidzbarku Warmińskim, 4F, Warbud…..
  2. Prowadził imprezy towarzyszące podczas Pucharu Świata w siatkówce plażowej w Starych Jabłonkach
  3. Prowadził szkolenia dla kandydatów na prezenterów i supervisorów firmy Unilever.
  4. Prowadził konferencje prasowe Pani Grażyny Szapołowskiej podczas wprowadzania na rynek kosmetyków SZA firmowanych jej nazwiskiem.
  5. Prowadził konferencję prasową podczas V Międzynarodowego Festiwalu Chóralnego „Warsaw Gospel Days” w Warszawie.
  6. Prowadził pokazy mody w największych centrach handlowych w Polsce.